Witajcie,

Jesli mój niekwestionowany mistrz thrillera Harlan Coben rekomenduje książkę jako przerażającą, to dla mnie znak, że muszę przeczytać. Zapraszam na recenzję Innych ludzi C.J. Tudor.

Zrozpaczony ojciec od kilku lat przemierza autostrady w poszukiwaniu swojej córki. Nie wierzy, że to jej ciało pochowano kilka lat temu. Uważa, że została porwana, w końcu widział ją w mijanym samochodzie. Gabe to jednak nie jedyny tajemniczy bohater, który zmaga się z ogromna tragedią. Alice i Fran wciąż uciekają w obawie przed kimś, kto chce je skrzywdzić. Dziewczynka cierpi na dziwną przypadłość, co dodatkowo utrudnia im funkcjonowanie. 

Inni ludzie to naprawdę dobrze napisany thriller, który wciąga od pierwszej strony. Fantastyczna fabuła, wydarzenia, które pochłaniają czytelnika i mnóstwo mrocznych sekretów. Dodatkowo mamy tutaj wątek paranormalny, który skutecznie uniemożliwiał czytanie w nocy. To powieść, która mnie przerażała, ale nie mogłam się oderwać, bo koniecznie chciałam poznać dalsze perypetie. Nieustannie czułam napięcie i ogromne zainteresowanie. Nie udało mi się przewidzieć zakończenia, a to świadczy o tym, jak dobrze autor poprowadził akcję. Skutecznie dałam się wodzić za nos... 

Jeśli lubicie dreszczyk przerażenia podczas czytania, wątek z pogranicza zjawisk paranormalnych to powieść Inni ludzie jest dla Was. Dla mnie to było pierwsze spotkanie z twórczością C.J. Tudor i z pewnością nie będzie ostatnie. 

Autor: C.J. Tudor
Tytuł: Inni ludzie
Wydawnictwo: Czarna owca
Gatunek: thriller
Ilość stron: 424
Data premiery: 14.10.2020
Moja ocena: 7/10 bardzo dobra

Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Czarna owca.
Udanego wieczoru,

Sylwia
4 komentarze:

 1. Słyszałam o tej książce, ale jakoś nie ciągnie mnie do niej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze nie znam autora, ale brzmi ciekawie więc chciałabym to zmienić ;)

  Pozdrawiam
  https://subjektiv-buch.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Kojarzę autora, ale jeszcze nie czytałam żadnej jego książki. Do tej książki szczególnie mnie nie ciągnie.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio lubię takie historie, tylko później mam dziwne mroczne sny 😵

  OdpowiedzUsuń