Witajcie

Kwiecień był dla mnie dość intensywnym miesiącem, nowa praca i szukanie domu pochłonęły mnie całkowicie. Mam nadzieję, że maj będzie dla mnie łaskawszy i będę miała więcej czasu na czytanie i bloga. Dzisiaj zapraszam Was na książkowe podsumowanie marca i kwietnia.
W marcu przeczytałam 4 książki. Pierwsza powieść dotyczyła życia polaków na emigracji w Holandii, czyli Do jutra w Amsterdamie Agnieszki Zakrzewskiej. Ciekawa książka, choć mojego serca nie podbiła. Recenzję już opublikowałam, więc jak macie ochotę się zapoznać to zapraszam.

Mercedes Thompson i jej fascynujący przyjaciele z mrocznego świata wilkołaków i wampirów Patricii Briggs podbili moje serce już dawno. W kwietniu przeczytałam kolejne dwa tomy: Piętno rzeki i Zrodzony ze srebra. Świetne, zaskakujące i trzymające w napięciu historie.

Na koniec Harlan Coben i jego nowa powieść W domu. Tu niestety nastąpiło niewielkie rozczarowanie. Coben należy do grona moich ulubionych pisarzy, jednak ta książka jego najlepszą nie jest. Recenzja jest już dostępna na blogu
 
Jak pisałam wyżej, kwiecień był trudnym miesiącem. Przeczytałam tylko 1 książkę mistrza thrillera medycznego Michaela Palmera Pierwszy pacjent. Fantastycznie zbudowana fabuła, zaskakująca i nieprzewidywalna. 
Jeśli chodzi o nowości, które u mnie zagościły w minionych dwóch miesiącach to także było skromnie. Kupiłam Piętno rzeki i i Zrodzonego ze srebra, których autorem jest Patricia Briggs. Dodatkowo w pudełku od Sowiej poczty przywędrowała do mnie włoska powieść Czy mnie słyszysz Eleny Varvello.
Jestem ciekawa, czy znacie wymienione tutaj książki i co ciekawego przeczytałyście ostatnio. Dajcie znać w komentarzu.

Pozdrawiam,
Sylwia
Brak komentarzy