Witajcie

Luty skończył się bardzo szybko, jednak sporo fajnych książek miałam przyjemność poznać. Zapraszam więc na książkowe podsumowanie miesiąca.
W lutym udało mi się przeczytać tylko 4 książki. Wydaje mi się, że to i tak sukces, biorąc pod uwagę, że organizowałam spotkanie blogerek w Łodzi. Pierwszą książką, którą udało mi się pochłonąć to „Za zamkniętymi drzwiami” B.A. Parris. Świetny thriller, pełen emocji, przerażający, recenzję możecie przeczytać we wcześniejszym wpisie.
Pocałunek żelaza” to trzecia część sagi o Mercedes Thompson, której autorem jest Patricia Briggs. Uwielbiam fantastyczny świat wykreowany przez autorkę, wampiry, wilkołaki i inne nieludzie.Moje klimaty!
Bliźnięta z lodu” to kolejny thriller, który na długo zostanie w mojej pamięci. Mroczna, tajemnicza powieść, opowiada o rodzinnej tragedii, tajemnicy, która powoli niszczy małżeństwo i rodzinę. Mocna i trzymająca w napięciu pozycja, o której możecie poczytać na blogu
Na koniec „Arsen”, historia nieszczęśliwej miłości. Pożądanie, ból, rozpacz to tylko niektóre z emocji, od których książka aż kipi. Więcej możecie przeczytać w ostatnim wpisie.
W minionym miesiącu moja biblioteczka wzbogaciła się o kilka interesujących tytułów. Pierwszą zakupioną pozycją był „Pocałunek żelaza”, której autorem jest Patricia Briggs. To trzecia część serii o Mercedes Thompson, którą uwielbiam. 
W lutym po raz kolejny skusiłam się a Chilbox, w którym znalazłam „Sztukę kochania” Michaliny Wisłockiej. Rozumiem, że luty miesiącem miłości, ale książka zdecydowanie nie dla mnie. Oczywiście skusiłam się na drobne zakupy w księgarni Livro. W moje łapki trafiły: „W domu” Harlana Cobena, Znak kości Patricia Briggs oraz Dziecko ognia, S.K. Tremane. Lubię robić zakupy w Livro, bo ceny atrakcyjne, a przesyłka ekspresowa – następnego dnia książki z reguły są już u mnie.
Po raz pierwszy w lutym zamówiłam box od Sowiej Poczty. Nigdy dotąd nie korzystałam z książkowych pudełek niespodzianek. Trzeba przyznać, że niespodzianka była i to całkiem przyjemna. Zamiast 1 dostaliśmy dwie interesujące pozycje, co istotne,same nowości. 
Jak tylko zobaczyłam w kiosku książkę Harlana Cobena „Nie mów nikomu”, wiedziałam, że muszę ją mieć. Tym bardziej, że cena niesamowita.
Na koniec pokażę Wam książki, które otrzymaliśmy podczas spotkania blogerek „Spotkajmy się w Łodzi”. Kilka pozycji dla dorosłych oraz kilka dla dzieciaczków, moi chłopcy są zachwyceni.
Dla mnie do czytania „Pocałunki piasku” Reyes Monforte, „Do jutra w Amsterdamie” Agnieszka Zakrzewska, „Pozytywna dyscyplina” Jane Nelsen oraz „Twoja mapa marzeń” Karina Sęp. Same świetne książki!
Jestem ciekawa, jak wypadł luty u Was. Ile książek przeczytaliście? Czy Wasze biblioteczki powiększyły się o jakieś ciekawe pozycje?

Pozdrawiam,
Sylwia4 komentarze:

  1. Przeczytałam niewiele w lutym, ostatnio przechodzę kryzys czytelniczy. :(

    Pozdrawiam,
    lunafisher.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Czytałam "Bliźnięta z lodu" i "Za zamkniętymi drzwiami" całkiem dobre thrillery! Gratuluję wyników

    OdpowiedzUsuń